Xlash

Účinnosť: 9/10

Nespôsobuje alergie: 8/10

Cena: 4/10

Zložky: 9/10

Celkové hodnotenie: 7.5/10

Recenzie našich expertov

Sérum bolo vyvinuté hlavne pre ľudí, ktorí si chcú zlepšiť vzhľad mihalníc. Xlash je veľmi obľúbený po celom svete a považuje sa za účinný produkt. Bol navrhnutý na posilnenie rias, stimulovanie ich rastu, napríklad po chemoterapii.

Produkt bol vyvinutý skupinou expertov v oblasti kozmetológie a dermatológie. Na vytvorenie doplnku boli využité mnohé recepty z Blízkeho Východu, vďaka ktorým sérum vyživuje mihalnice a tiež ich robí tmavšími. Pred zakúpením si prečítajte informácie od výrobcu. Nie každý môže používať tento produkt bez vedľajších účinkov.

Kritici ohodnotili produkt za dobrý. Viac ako 70% of respondentov tvrdí, že spôsobovalo žiadané účinky, hoci asi 30% muselo na zmenu čakať oveľa dlhšie, že sľuboval výrobca. Bohužiaľ má veľa nezrovnalostí – kedy nemôžete aplikovať sérum. Týka sa to predovšetkým žien v tehotenstve a kojacich žien, ako aj ľudí trpiacich na problémy s krvným tlakom. Produkt je ľahko dostupný, ale cena má ďaleko od dokonalosti. Mali by ste zvážiť, či vážne stojí za to preplatiť za dobre známy produkt, keď je jeho účinnosť taká istá ako má Nanolash

Pred aplikáciou sérum si poriadne odlíčte make up, najlepšie s vodou. Ak nosíte šošovky, vyberte si ich. Nanášajte Xlash raz denne, najlepšie pred spaním. Aby produkt fungoval stačí raz prejsť kefkou po línii mihalníc. Buďte opatrní, ak sa produkt dostane do oka; môže spôsobiť podráždenie a bolestivé pálenie očí.

Produkt je veľmi obľúbený, pretože je ľahko dostupný. Naši experti potvrdili jeho účinnosť, ale je taký dobrý ako Nanolash. Podľa väčšiny respondentov je cena príliš vysoká; väčšina z nich povedala, že by neminula toľko peňazí na tento druh kozmetiky.

Jedno balenie vystačí na 5 mesiacov každodenného používania, ale existujú aj produkty s rovnakou kapacitou a účinnosťou, ale nižšou cenou. Výrobca odporúča odstrániť produkt len pomocou vody, a nie pomocou odličovacích mliek.

* Uvedené výsledky sú individuálne. Dosiahnutie takýchto výsledkov u každej osoby nie je zaručené.

Related Posts

Add Comment