Revitalash

Účinnosť: 9/10

Nespôsobuje alergie: 8/10

Cena: 5/10

Zložky: 9/10

Celkové hodnotenie: 7.8/10

Recenzie našich expertov

Produkt bol navrhnutý pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť výzor svojich mihalníc. Sérum si získalo davy fanúšikov po celom svete. Jeho formula je založená na prírodných zložkách, takže len zriedka spôsobuje scitlivenie a podráždenie očí. Produkt bol testovaný špecialistami v oblasti dermatológie a kozmetológie, takže sme si istí, že je úplne bezpečný pre vaše zdravie.

Prípravok hlavne posilňuje, predlžuje a stmavuje mihalnice. Výsledok dosiahnutý počas aplikácie bol hodnotený testovačmi za veľmi dobrý. Mihalnice sa predĺžili a zvýraznili, čo si hlavne všimli ľudia so slabými a vypadávajúcimi mihalnicami. Viac ako 80% našich respondentov hodnotilo prípravok na rovnakú úroveň ako Nanolash. Preferuje sa cena výrobcu Nanolash, keďže účinok je takmer identický tomu od Revitalash. Počas aplikácie prípravku buďte opatrní, keďže môže spôsobiť podráždenie očí, ak sa s ním nenarába správne. Produkt sa môže dostať do očí.

Prípravok by sa mal používať po dôkladnom odlíčení make up-u vodou. Pred nanesením prípravku si musíte vybrať kontaktné šošovky. Výrobcovia odporúčajú používať prípravok na noc. Produkt by sa mal aplikovať vhodne ku korienkom mihalníc s jedným ťahom kefky.

Revitalash bol schválený našimi expertmi a testovačmi ako veľmi dobrý produkt. Nedráždi oči, za predpokladu, že sa do nich nedostane. Nespôsobuje alergie. Na jeho prvé výsledky si nemusíte počkať dlho. Avšak odporúča sa byť trpezlivým, pretože nie každá dosiahne výsledky v rovnakom čase.

Jediné kritérium, ktoré robí prípravok trochu horším ako Nanolash, je cena, ktorá je príliš vysoká pre prípravok tohto typu. Hoci vystačuje na mnoho mesiacov, je to za značne veľké výdavky.

* Uvedené výsledky sú individuálne. Dosiahnutie takýchto výsledkov u každej osoby nie je zaručené.

Related Posts

Add Comment