Neulash

Účinnosť: 6/10

Nespôsobuje alergie: 8/10

Cena: 5/10

Zložky: 8/10

Celkové hodnotenie: 6.8/10

Recenzie našich expertov

Neulash je dosť populárnym výživovým doplnkom slúžiacim na posilnenie nie len mihalníc, ale aj obočia. Ako väčšina doplnkov tohto druhu, aj tento by sa mal aplikovať raz denne, najlepšie večer. Produkt nie je taký známi ako Nanolash alebo Revitalash, keďže sa dá zakúpiť len v lekárňach. Napriek tomu je dostatočne obľúbený, aj kvôli nízkej cene.

Je ideálnym pre ľudí trpiacich stratou mihalníc a ich oslabením, ale tiež pre tých, ktorí ukončili proces chemoterapie. Podľa nášho výskumu toto sérum veľmi nezaťažuje mihalnice a neoslabuje riasy ešte viac, čo je prípad mnohých iných prípravkov tohto druhu.

Výživové zložky neslúžia len pre výživu mihalníc, ale aj na stimuláciu ich rastu. Jeho účinok nie je rovnaký u každého. Produkt by sa mal používať denne pred spaním. Pre úspešné výsledky je potrebné ho používať pravidelne. Hoci je najlacnejším zo všetkých v našom hodnotení, mali by ste vedieť, že za túto cenu je nízka aj účinnosť.

Viac ako 80 % respondentov okúsilo zlepšenie v stave mihalníc po používaní Nanolash. U Neulash to je len 70 %. Účinky sú viditeľné po dlhšom čase ako u Nanolash. V prípade Deremena by sa mali ukázať výsledky asi po 2 mesiacov. Viac ako 70 % užívateľov prípravku potvrdilo, že im to predĺžilo mihalnice a prestali im aj vypadávať. Účinok nie je dlhodobý.

Tento prípravok by ste si mali nanášať večer po dôkladnom odlíčení make up-u. Mali by ste tak urobiť pomocou vody, keďže sérum môže chemicky reagovať s odličovacím mliekom. Pred aplikáciou si vyberte šošovky. Sérum by ste mali naniesť ku korienkom mihalníc, jediným pohybom kefky. Buďte opatrní, aby vám sérum nevošlo do očí.

V porovnaní s inými prípravkami tohto druhu sa Neulash radí na priemernú úroveň. Nie je to najnižšie skóre pre prípravok tohto druhu, ale stojí zato si premyslieť, či je lepšie minúť trochu viac za účinnejší produkt alebo zariskovať a nechať sa nalákať nízkou cenou. Sérum vám rozhodne nevytvorí mihalnice ako opony. Pre dosiahnutie hocijakého efektu buďte pripravení na pravidelné používanie a dlhú čakaciu dobu.

* Uvedené výsledky sú individuálne. Dosiahnutie takýchto výsledkov u každej osoby nie je zaručené.

Related Posts

Add Comment